אגודמדריכי הסקי והסנובורד בישראל
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked

שאלות נפוצות

למי מיועדות חבילות הסקי לחו"ל בהדרכה בעברית של א.מ.ס.י.?
חבילות הסקי מיועדות לכל המעוניינים ללמוד או לשפר את רמת הגלישה שלהם בסביבה המותאמת במיוחד לישראלים. על הגולשים הותיקים עם א.מ.ס.י. נמנות משפחות עם או בלי ילדים, צעירים לפני ואחרי צבא, ומבוגרים בכל רמות הגלישה.

היכן מתקיימות הדרכות הסקי בעברית של א.מ.ס.י.?
הדרכת הסקי הקבוצתית של א.מ.ס.י. ניתנת באיטליה, אוסטריה,שוויץ ובכל מדינה שאליה יוצאות קבוצות סקי מודרכות מהארץ המאורגנות על ידי משרדי הנסיעות המובילים בארץ.

האם הדרכות הסקי של א.מ.ס.י. מתקיימות גם בחרמון?
בודאי. א.מ.ס.י. מכשיר גם את מדריכי הסקי של החרמון.

האם הדרכות הסקי בעברית של א.מ.ס.י. מתקיימות גם במועדוני סקי בחו"ל?
לא. ההדרכה הקבוצתית של א.מ.ס.י. ייחודית לקבוצות הדרכת הסקי היוצאות במאורגן מהארץ.

במה שונה הדרכת א.מ.ס.י. מהדרכת סקי בשפה זרה?
הדרכת הסקי של א.מ.ס.י. מותאמת במיוחד לישראלים. ההדרכה מתחילה עוד בארץ, בפגישת ההכנה לפני הנסיעה, בה אפשר לקבל ממדריך הסקי פרטים מקצועיים לגבי ביגוד, ציוד סקי, והכנה גופנית. עם ההגעה לאתר הסקי עוזרים המדריכים בהתאמת ציוד הסקי. המדריך מלווה את הקבוצה מהבוקר עד אחר הצהריים, יתרון למשפחות עם ילדים הנזקקים להשגחה צמודה ואינם דוברים שפה זרה. הלימוד בעברית מהיר יותר מאשר לימוד בשפה אחרת, גם עבור מי שאנגלית או שפה זרה אחרת שגורה בפיו. לכן אף הגולשים הותיקים מתקדמים מהר יותר בהדרכת א.מ.ס.י.

באילו תאריכים יוצאות קבוצות סקי לחו"ל בהדרכת א.מ.ס.י. ומה מחיר החבילה?
הקבוצות יוצאות מספר פעמים בשנה בעונת החורף, בעיקר בחופשות בתי הספר בחנוכה, פורים, ופסח. מחירי החבילה משתנים בהתאם לתקופה בשנה, רמת המלון, ואתר הסקי.

אנו מעוניינים לצאת עם הילדים. האם נוכל גם לגלוש בעצמנו או שעלינו להיות עם הילדים?
חופשת הסקי מותאמת במיוחד למשפחות עם ילדים: הילדים בקבוצת ילדים ברמת גלישה דומה, ואתם גולשים באחת מקבוצות המבוגרים – בהתאם לרמתכם.

ומה קורה עם הילדים לאחר שעות הסקי?
במרבית הקבוצות מתלווה מדריך המארגן הפעלות לילדים ומעסיק אותם בשעות אחה"צ ובארוחת הערב. הבחירה בידכם ובידי ילדכם. אנא בקשו פרטים נוספים מסוכן הנסיעות.

משפחתי רוצה לצאת לחופשת סקי, אך חלק מבני המשפחה אינם מעוניינים ללמוד סקי. האם אנו זכאים להנחה?
בהחלט. רק מי שמתכוון לקבל שיעורי גלישה משלם עבור ההדרכה.

כמה מודרכים בכל קבוצה? כיצד מתבצעת החלוקה לקבוצות?
בכל קבוצה עד שמונה עד עשרה מודרכים. ילדים מתחת לגיל 6 יהיו בקבוצה של עד שלושה ילדים. בעת ההרשמה אצל סוכן הנסיעות, יש לציין את הגיל ורמת הגלישה. ההתאמה לקבוצות מתבצעת ביום הסקי הראשון.

אני עומדת לצאת לחופשת סקי בעברית. כיצד אדע שהמדריך הוא מוסמך א.מ.ס.י?
בעת הזמנת חבילת הסקי, אנא ודאי כי סוכן הנסיעות נמנה על רשימת הסוכנים המורשים שברשימת איגוד מדריכי הסקי. כמו כן, אנא בדקי כי חבילת הסקי שאת בוחרת תהיה בציון "עם הדרכה בעברית". לקראת היציאה לחו"ל את עשויה לקבל הזמנה למפגש מכין, ובו תקבלי פרטים נוספים מנציג מדריכי הסקי. בכדי להבטיח את רמת הדרכתך במקום, זכותך לדרוש מהמדריך שלך שיציג בפנייך את תעודת המדריך של איגוד מדריכי הסקי הישראלים. על גב התעודה צריך להיות מודבק הבול השנתי של האיגוד הבינלאומי של מדריכי הסקי.

 

עבור לתוכן העמוד