אגודמדריכי הסקי והסנובורד בישראל
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
הדרכה בחו"ל
הדרכה באירופהלימוד ספורט חדש וקצב ההתקדמות בו מושפעים במידה רבה מרמת התקשורות בין התלמיד למדריך. ברור לפיכך שלהדרכה בעברית יתרון משמעותי עבור ישראלים המבקשים ללמוד סקי או לשפר את סגנון הגלישה שלהם.

ההסברים והמושגים הניתנים בשפת האם של התלמיד ("מרכז כובד על הסקי התחתון", "רגליים ברוחב אגן", וכו') ברורים יותר מאשר מושגים דומים בשפה זרה. בנוסף, התלמיד יכול להסביר למדריך את תחושותיו ובעיותיו בקלות יתרה.

מדריכי איגוד הסקי בקבוצות ההדרכה בעברית יוצאים לאתרי הסקי לפני כולם. כך הם מתוודעים מבעוד מועד למסלולים, מזג האוויר ומצב השלג העדכני, חנויות להשכרה ומכירת ציוד סקי, וכל הקשור בסקי. מדריך הסקי שוהה באותו המלון שבה שוהה הקבוצה, דבר המאפשר יצירת הווי וגיבוש בין המדריכים לקבוצות גם מעבר ל'שעות השלג".

כדי שכל המשפחה תוכל לבלות את חופשת הסקי ביחד, יוצאות רוב קבוצות ההדרכה לאירופה במהלך חופשות ביה"ס: חנוכה, פורים, ומספר מועדים בפסח. לחלק מהקבוצות מצטרף גם מלווה חברתי, שאינו מדריך סקי, מטעם סוכנות הנסיעות. בהנחיית המלווה החברתי מארגן המלון אירועים והפעלות לילדים משעות אחה"צ לאחר החזרה מהסקי, ועד ארוחת הערב. לילדים יש ארוחת ערב ביחד וכך יכולים ההורים והילדים לבחור להיות עם המשפחה או עם החברים. לקבוצות הכוללות מלווה חברתי ניתן לשלוח ילדים מגיל 12 ללא ליווי הורים. אנא בקשו פרטים עדכניים לגבי הקבוצה שבחרתם אצל סוכן הנסיעות.

הדרכה לקבוצות פרטיות

קבוצות סגורות של גולשים הכוללות מספר משפחות וילדים בגילים דומים החלו לצאת לחופשות סקי בחו"ל. חברי הקבוצה, שמכירים בדרך כלל אחד את השני עוד בארץ, בוחרים את אתר הסקי ואת המועד המתאים להם ופונים למשרד הנסיעות שיארגן עבורם את החופשה – או מארגנים את הטיסות ומזמינים את בית המלון באופן עצמאי. איגוד המדריכים מציע עתה לקבוצות אלו הדרכה בעברית באמצעות מדריכים ישראלים המתלווים לקבוצה ומדריכים את חברי הקבוצה במשך כל היום. יתרונות ההדרכה בעברית לקבוצה הוא השקט והביטחון בהצלחת החופשה כולל בחירת המדריכים והכרתם עוד בארץ ומפגשי הכנה לכל הקבוצה.

 

עלות ההדרכה לקבוצה שכוללת 15-20 מודרכים ומעלה אינה גבוהה בהרבה מעלות הדרכת סקי מקומית.

 

לפרטים נוספים ולהזמנת מדריכים אנא פנו לתיבת הדוא"ל של האיגוד madrichski@gmail.com.

 

 

עבור לתוכן העמוד